Kendi rutinimizden dışarı çıkma, belki biraz yavaşlama, hem günlük sorumluluklarınızdan sıyrılıp biraz kendinizle baş başa kalma, hem de farklı insanlarla bir araya gelme imkanı bulduğumuz kamp ve inzivalarda, yaptığımız çalışmalar daha yoğun ve daha etkin bir şekilde gerçekleşir.  Şehrin keşmekeşinden uzaklaşıp, kuş sesleri, dalgaların uğultusu ve yaprakların hışırtısıyla, toprakla, bitkiyle, suyla yeniden ilişki kurmak, yere temas etmek, güneşi, rüzgarı, yağmuru hissetmek, üşümek ya da terlemek, içine çektiğiniz havanın saflığı ve yediğiniz yemeğin doğallığı, kendinizi beden- zihin- ruh bütünlüğünde bakım altına almanız için mükemmel bir zemin sağlar.

Biz, yola ilk çıktığımız Farkındalık (Mindfulness) Kampı’nı her sene, farklı aylarda, 3-5 gün süreyle düzenli olarak gerçekleştirdik. Keyifli tanışmalarla, her defasında taptaze deneyimlerle şehre geri döndük. Hala devam eden Farkındalık (Mindfulness) Kampı’nın dışında da, farklı kamp ve inziva programlarıyla da beden- zihin- duygular ve dış dünya bütünlüğü için yolculuğa devam ediyoruz.

Katılım: Kamp ve inziva programlarını, duyuru ve önceki etkinlerden takip edebilir, süregelen atölyeye veya sonrakilere kaydınızı yaptırabilirsiniz: info@psikolojikesneklik.comFarkındalık (Mindfulness) Kampı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, içeriğine göz atmanızı öneririz: Farkındalık (Mindfulness) Kampı

Her grupla bambaşka deneyimler yaşama şansını yakaladığımız kamplardan bazı fotoğrafları görmek isterseniz, tıklayınız:

2015 Farkındalık (Mindfulness) Kampı, Kerpiçevler, Fethiye

2013-2014 Farkındalık (Mindfulness) Kampları, The Shambala, Kabak Köyü