Farklı konulardaki uzmanlarla yürütülen kısa buluşmalar, hiç beklenmedik kapıları açabiliyor, zengin paylaşımlara misafirlik edebiliyor. Daha önce bireysel görüşmelere, atölyelere veya kamplara katılmış ya da katılmamış olan herkese açık Tadımlık Grup Programlarla merak ettiğiniz konulara ufak bir giriş yapabilir ya da bilginizi pekiştirebilirsiniz. Daha uzun süreli programlarla yani atölyeler, kamplar ya da bireysel görüşmelerle ilgili fikir edinmek için de Tadımlık Grup Programlarımıza katılabilirsiniz.

 Katılım: Çeşitli konulardaki Tadımlık Programları duyurular ve önceki etkinlerden takip edebilir, süregelen atölyeye veya sonrakilere kaydınızı yaptırabilirsiniz: info@psikolojikesneklik.com

Tadımlık Grup Programlarımız:

 Uzmanla Buluşma: Konuyla ilgili uzman ya da uzmanlarla bir araya gelme, soru sorma, katılımcıların deneyimlerini paylaşması için açık bir tanışma ortamı.

 Seminer ve Eğitimler: Belli bir konu çerçevesinde yapılanmış sıklıkla 2 saat süren eğitimler.

 Film Günleri: Belli bir konu ile ilgili olarak seçilmiş filmin hep beraber izlendiği ve tartışıldığı günler.

 Meditasyon ve Nefes Günleri: Meditasyon ve nefes farkındalığı ile tanışmak için keyifli bir fırsat olduğu gibi, varolan meditasyon ve nefes farkındalığı bilginizi, grup dinamizminde pekiştirmenin bir yolu.